تحلیل آماری پایان نامه

انجام صفر تا صد تحلیل آماری پایان نامه در 7 روز

آمار آکادمی
آمار آکادمی

موسسه آمار آکادمی متشکل از متخصصین و فارغ التحصیلان رشته آمار از بهترین دانشگاه‌های ایران می‌باشد.

دکتری و ارشد
انجام در 7 روز کاری
دانشجویان داخلی و خارجی
ارائه تحلیل انگلیسی و فارسی
انجام صفر تا صد
در 7 روز
دکتری و ارشد

تحلیل آماری پایان نامه و مقالات علمی

آیا موعد تحویل پروپوزال، پایان نامه و یا دِدلاین مقاله تان نزدیک است؟

آیا با تحلیل آماری نتایج پایان نامه و مقاله خود به مشکل خورده اید؟

اگر هم اکنون این متن را می‌خوانید احتمالا استاد دانشگاه، محقق مراکز تحقیقاتی و یا دانشجوی دکترا یا ارشد هستید. مسلما شما در مراحل مختلف تحصیل آکادمیک برای تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، پروپوزال، مقاله و یا پروژه‌های تحقیقاتی نیاز به یک متخصص تحلیل آماری دارید. اگر مهارت کافی در وارد نمودن اطلاعات، کدبندی و پایش آنرا ندارید و یا اینکه نمی‌دانید از کدام روش و چه نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات خود استفاده نمایید، باید این را بدانید که تمامی این موارد به دانش زمینه‌ای در حوزه روش تحقیق، ریاضیات، آمار و نیز تجربه و تبحر کافی در استفاده از نرم‌افزارهای آماری برای تجزیه و تحلیل داده‌ها نیاز دارد.

موسسه آمار آکادمی این نوید را به شما می‌دهد که برای تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، پروپوزال و مقاله خود می‌توانید بدون هیچ‌گونه اضطراب و نگرانی، متخصصین آماری را در کنار خود داشته باشید. متخصصین ما در تمامی مراحل از ابتدای اجرای پژوهش و طراحی مطالعه، جمع آوری اطلاعات، نگارش پروپوزال و پایان نامه و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده در کنار شما خواهند بود تا با خیال راحت بتوانید در مراحل مختلف آکادمیک خود موفق ظاهر شوید.

رسالت ما این است که به محققین، اساتید و دانشجویان داخل و خارج از کشور در ارتقا دانش، بهبود رزومه علمی و تحلیل آماری کمک نماییم و در شرایط مختلف خدمات متناسب با نیاز آماری آنها را برایشان فراهم آوریم. هدف ما ارائه مشاوره و خدمات تحلیل آماری برای انجام یک تحقیق با کیفیت است. با استفاده از یک تحلیل آماری با کیفیت و متناسب با روشهای صحیح تجزیه و تحلیل می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی نموده و سریعتر به اهداف آکادمیک خود برسید.

خدمات آمار آکادمی

در آمار آکادمی ما خدمات مشاوره آماری، مشاوره در روش تحقیق، مشاوره در تعیین حجم نمونه و روش نمونه گیری، وارد نمودن اطلاعات در نرم‌افزارهای مختلف و نیز تجزیه و تحلیل آماری را به محققین، اساتید و دانشجویان داخل و خارج از کشور به منظور انجام پروژه‌های تحقیقاتی همانند پروپوزال، پرسشنامه، پایان‌نامه و مقالات علمی ارائه می‌دهیم. بدون هیچ نیازی به اینکه یک متخصص آمار باشید و یا کار با نرم افزارهای آماری را یاد داشته باشید. تنها نیاز است که پرسشنامه و یا داده‌ها و اطلاعات وارد شده به نرم‌افزار را برای ما ارسال نموده تا ما آنها را بر اساس اهداف و فرضیات مطالعه برای شما پایش نموده و آنالیز آماری مربوط با آن را برایتان انجام دهیم.

انجام تحلیل آماری پایان نامه، پروپوزال و مقالات علمی شما به وسیله متخصصین آماری خبره که دارای تجربه چندین ساله در زمینه تجزیه و تحلیل هستند، انجام خواهد گرفت. تحلیل آماری و یا همان فصل نتایج شما به صورت کاملا تایپ شده به همراه جداول و نمودارهای مربوطه ارائه خواهد گردید. علاوه بر این بنا به درخواست شما تحلیل آماری ارائه شده میتواند به صورت زبان انگلیسی مناسب مجلات انگلیسی زبان (ISI, PubMed, Scopus) نیز نگارش شود.

حوزه خدمات ارائه شده در وبسایت آمار آکادمی بسیار وسیع میباشد که عبارتند از

تجزیه و تحلیل آماری پروپوزال : در روند انجام یک پروپوزال از ابتدا متخصصین ما در مواردی همچون تعیین اهداف و فرضیات مطالعه، روش نمونه‌گیری و تعیین اندازه یا حجم نمونه، تعیین نوع مطالعه، مشخص نمودن ماهیت متغیرها و نگارش جدول متغیرها و نگارش بخش تحلیل آماری مطالعه به شما مشاوره خواهند داد.

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه : انجام تحلیل آماری مربوط به یک پژوهش ملزم به اجرای گام به گام مواردی همچون جمع آوری و شبیه سازی داده ها، پایش و کدگذاری اطلاعات و وارد کردن اطلاعات از پرسشنامه و یا چک لیست به نرم‌افزار، اجرای تحلیل در نرم افزار و انجام آمار توصیفی و استنباطی، نگارش بخش تحلیل آماری پایان‌نامه (فصل 4) و تفسیر نتایج پایان نامه است که در آمار آکادمی تمامی مراحل فوق بسته به نیاز محقق قابل انجام است.

تحلیل آماری مقالات : به دلیل اینکه در مقالات علمی تحلیل‌های آماری باید به صورت جامع، خلاصه‌ و محدودتر انجام گردد، نیاز به تجربه و تبحر کافی در انجام آنالیز آماری و نگارش آن است. متخصصین آماری در موسسه آمار آکادمی در مورد تحلیل و چگونگی چینش جداول و نمودارها، نگارش نحوه نمونه‌گیری و تحلیل آماری در بخش موارد و روشها(Method)،  تحلیل آماری و نگارش بخش نتایج(Result)، شبیه سازی اطلاعات مقاله و نیز ارائه و نگارش نتایج به زبان انگلیسی متناسب با مجلات انگلیسی زبان (ISI, PubMed, Scopus) به شما مشاوره خواهند داد.

مشاوره آماری جهت انجام آنالیز متناسب با داده‌ها : اگر محققی هستید که علاقه‌مندید خودتان تحلیل آماریتان را انجام ‌دهید و تنها نیاز دارید بدانید از چه روش و تست آماری تجزیه و تحلیل داده‌ها باید انجام شود، متخصصین آمار آکادمی با توجه به ماهیت متغیرهای مربوطه، اهداف، فرضیات و عنوان مطالعه در این زمینه به شما مشاوره خواهند داد.

مشاوره آماری تحلیل انجام شده :اگر مشاور آماری یا استاد مشاور آمار مطالعه شما، تحلیل آماریتان را برایتان انجام داده است و شما برای دفاع پایان نامه و یا نظر داور یک مقاله نیاز دارید که آنالیز صورت گرفته را به صورت کامل متوجه شوید تا بتوانید ارائه مناسب و یا پاسخ مناسبی به داورد بدهید متخصصین آمار اکادمی به شما در مورد تحلیلهای انجام گرفته به صورت کامل مشاوره خواهند داد.

نگارش و تحلیل خروجی خام نرم‌افزار : در برخی موارد امکان دارد که مشاور آماری و یا استاد مشاور آماری پژوهش شما، خروجی تحلیلی نرم‌افزار را به صورت خام به شما تحویل داده است و شما نیاز دارید که این بخش به صورت کامل و جدول‌بندی شده به همراه نگارش استنباط این خروجی انجام شود. ما در آمار آکادمی پس از دریافت خروجی نرم‌افزار، تحلیل آن را به صورت کاملاً نگارش شده متناسب با بخش نتایج پایان‌نامه یا مقاله آماده خواهیم نمود.

تعیین روایی و پایایی ابزار مطالعه : قبل از شروع به جمع‌آوری اطلاعات در یک مطالعه یا پژوهش نیاز به بررسی متناسب و دقیق بودن ابزار و یا پرسشنامه مورد استفاده می‌باشد. ما در آمار آکادمی خدمات مربوط به بررسی روایی و پایایی انواع ابزار و پرسشنامه در مطالعات مختلف را ارائه می‌دهیم.

وارد نمودن داده ها و اطلاعات از پرسشنامه و یا چک‌لیست به نرم افزار : از آنجایی که وارد نمودن داده‌ها و اطلاعات به نرم‌افزارهای مختلف آماری نیاز به آشنایی با ماهیت متغیرها، نقش متغیرها، برچسب گذاری متغیرها، کدبندی اطلاعات و تعیین مقیاس متغیرها در یک مطالعه دارد، متخصصین خبره آمار آکادمی در این مهم شما را یاری خواهند نمود. خدمات وارد نمودن اطلاعات، کدگذاری، تعیین ماهیت و نقش متغیرها و نیز برچسب گذاری آنها در  انواع نرم‌افزارهای آماری از جلمه Excell، SPSS، STATA و …. در آمار آکادمی قابل انجام است.

ارائه کامل تحلیل آماری انجام شده به صورت انگلیسی: در آمار آکادمی متخصصین ما آشنایی کامل با نحوه نگارش متون تخصصی آماری به زبان انگلیسی را دارند. نحوه نگارش متون آماری به زبان انگلیسی باید توسط متخصصین آماری انجام گیرد تا از نظر علمی مورد تایید اساتید، مجلات، موسسات و دانشگاه ها گردد. 

مزایای استفاده از خدمات ما

 تحلیل آماری پروژه شما توسط متخصصین مجرب آمار انجام خواهد شد. استفاده از خدمات آمار آکادمی مزایای بی‌شماری دارد، از جمله این مزایا می‌توان به دسترسی به متخصصین و کارشناسان با تجربه آماری تا پایان انجام تحلیل، مشاوره رایگان ، صرفه‌جویی در هزینه و زمان، پشتیبانی نامحدود و تعهد آمار آکادمی در قبال انجام بی کم و کاست تحلیل شما اشاره نمود. ما در آمار آکادمی نهایت تلاش خود را می‌نماییم تا تحلیل آماری با کیفیتی را ارائه نماییم تا نتایج زحمات محقق بخوبی نمایان گردد. باعث افتخار ماست که بگوییم تاکنون کلیه محققین از خدمات آمار آکادمی رضایت کامل را داشته‌اند و ما تاکنون توانسته‌ایم خدمات آماری بیش از 900 پروژه تحقیقاتی (پایان نامه، مقاله و پروپوزال) را با موفقیت به سرانجام برسانیم.

مشاوران و متخصصان آماری ما ...

چاپ مقالات علمی یکی از چالش‌هایی است که تمامی افراد تا حدودی با آن در طول تحصیلات آکادمیک و یا دوره شغلی خود برخورد کرده‌اند. یکی از معیارهای اصلی چاپ مقاله متدلوژی(روش کار) مقاله و نحوه تحلیل و چگونگی ارائه نتایج آن می‌باشد. این یعنی اینکه علاوه بر نوآوری (novelties) باید بتوانید نتایج آن را به درستی ارائه دهید. در مقالات حاصل از تحقیقات کمی باید در ارائه نتایج، جداول و نمودارهای خود دقت لازم را داشته باشید. تحلیل آماری درست یک مقاله به عنوان یک عامل مهم در کمک به چاپ یک مقاله می‌تواند به شما کمک نماید. از آنجایی که تعیین روش آماری مرتبط با داده‌ها و ارائه درست آنها می‌تواند به شما در ارائه هر چه بهتر تلاش‌های انجام شده در تحقیق کمک نماید بنابراین برای این مهم، نیازمند کمک متخصصینی هستید که چندین سال در تحلیل آماری مقالات علمی تخصص دارند. تیم متخصص آمار آکادمی با استفاده از تحلیلگران خبره حوزه آمار و روش تحقیق می‌تواند به شما در نگارش و تحلیل آماری نتایج مقاله‌تان بسیار کمک نماید.

پایان نامه ها از بخش های مختلفی تشکیل میشوند که در چندین مرحله از آن نیازمند یک مشاور آماری هستید. مشخص ترین این بخش ها مربوط به فصل مواد و روش ها و فصل نتایج میباشد. در فصل مواد و روشها معمولا نیازمند تعیین ماهیت متغیرها، تعیین روش آماری پایان نامه، تعیین روایی و پایایی پرسشنامه، تعیین حجم نمونه و … میباشید. در فصل نتایج نیازمند ارائه توصیفی و استنباطی از نتایج میباشید که برای ارائه نتایج توصیفی نیازمند ارائه جداول و نمودارها و در بخش استنباط آماری نیازمند استفاده از آزمونهای آماری برای بررسی فرضیات مطالعه هستید.

ما در آمار آکادمی خدمات تحلیل و تجزیه اطلاعات دانشجویان دکتری را در کوتاهترین زمان و با کیفیت مطلوب ارائه میدهیم. یکی از دغدغه های دانشجویان دکتری دسترسی سریعتر به نتایج خروجی پایان نامه خود و نیز نگارش هر چه سریعتر مقاله پایان نامه خود میباشد. شما در آمار آکادمی از خدمات اورژانسی تجزیه وتحلیل فصل 4 پایان نامه خود بهره مندید.فقط نیاز است تا با ما تماس گرفته تا مشاوران ما شما را در روند انجام تحلیل آماری پایان نامه تان قرار دهند. این موسسه به بیشتر از 700 دانشجوی دکتری تاکنون مشاوره و خدمات تجزیه و تحلیل آماری داده است. بنابرین شما با اطمینان کامل میتوانید تحلیل خود را به ما بسپارید. ما متخصص در کلیه نرم افزارهای تحلیل آماری هستیم و تحلیل شما در صورت نیاز با نرم افزار مورد درخواست شما تحلیل خواهد شد. از جمله مزایایی که میتوانید در این موسسه بدست بیاورید شخصی سازی آنالیز و نیز رویکرد جامع ما در تسلط به حیطه های مختلف است. هم اکنون با ما تماس بگیرید. پاسخگوی شما خواهیم بود.

مراحل انجام تحلیل آماری پایان‌نامه در موسسه آمار آکادمی بدین صورت است که پس از ارسال اطلاعات و داده‌ها توسط محقق، متخصص آمار آکادمی به بررسی اهداف، فرضیات و سوالات پژوهشی و نیز ساختار و ماهیت داده‌ها می‌پردازند. سپس مدت زمان و نیز هزینه انجام تحلیل آماری به محقق اطلاع‌رسانی می‌گردد و پس از تایید انجام تحلیل توسط محقق (واریز پیش پرداخت)، موسسه آمار آکادمی اقدام به شروع تحلیل مینماید. پس از انجام تحلیل آماری، فایل جهت بررسی به محقق ارسال می‌شود و در نهایت آخرین ویرایشها بر روی فایل صورت پذیرفته و پس از تسویه حساب، فایل نهایی تحلیل آماری به محقق تقدیم می‌گردد.

تحلیل پایان‌نامه در آمار آکادمی توسط متخصصین آماری موسسه قابل انجام است. ما در آمار آکادمی تحلیل پایان‌نامه انواع رشته‌های دانشگاهی در مقاطع ارشد و دکتری را انجام می‌دهیم. محقق با توجه به ماهیت داده‌ها و نیز اهداف و فرضیات مطالعه می‌تواند درخواست تحلیل پایان‌نامه خود را در آمار آکادمی ثبت نماید و از مشاوره رایگان جهت انجام تحلیل پایان نامه برخوردار گردد.

موسسات آماری زیادی در تهران مشغول به فعالیت می باشند که خدمات مربوط به تحلیل آماری را به محققین، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاه ارائه می دهند. آمار آکادمی به عنوان یکی از با کیفیت ترین موسسات در ارائه خدمات تحلیل آماری در قلب شهر تهران و در بهترین منطقه از نظر دسترسی اداری مشغول به فعالیت می باشد. این موسسه تاکنون توانسته است با ارائه خدمات تحلیل آماری و مشاوره آماری و پشتیبانی حرفه ای و ارائه منتور برای هر محقق در کوتاهترین زمان نتایج تحقیقات را به محققین با بهترین کیفیت ارائه دهد. 

آنالیز آماری پایان نامه در واقع همان فصل نتایج در پایان نامه میباشد که در آن به ارائه آمار توصیفی و استنباطی در پایان نامه میپردازیم.

نحوه تحلیل آماری پایان نامه

تحلیل آماری پایان نامه ها معمولا در دو بخش آمار توصیفی و آمار استنباطی انجام می گیرند. در بخش آمار توصیفی به توصیف ویژگیهای متغیرها در مطالعه پرداخته می شود و اکثر اوقات برای این بخش نمودارهای توصیفی ارائه می گردد. اما در آمار استنباطی، آزمون فرضیات مطالعه انجام خواهد گرفت و با استفاده از انواع آزمون های آماری این فرضیات در سطح اطمینان مشخص شده رد و یا پذیرفته خواهند شد. 

روش های آماری در پایان نامه

آزمون‌ها و تحلیل‌های آماری که در آمار آکادمی قابل انجام هستند، از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند. اینکه چه آزمونی برای نتایج شما استفاده گردد بستگی به موارد مختلفی همچون عنوان مطالعه، ماهیت متغیرهای مطالعه و اهداف و فرضیات تحقیق دارد. طیف وسیعی از این تحلیل ها عبارتند از

ما با استفاده از نرم افزارهای مختلف آماری به توصیف، نمایش و خلاصه سازی اطلاعات شما خواهیم پرداخت. آمار توصیفی در آمار آکادمی در دو بخش انجام می‌گیرد. در بخش اول به توصیف و خلاصه‌سازی اطلاعات با استفاده از آماره‌های توصیفی رایج همانند درصد، فراوانی، شاخص‌های مرکزی(میانگین، نما، مد و …)، شاخص‌های پراکندگی(انحراف معیار، واریانس، ضریب تغییرات، دامنه میان چارکی، مینیمم، ماکزیمم و …)، چولگی و کشیدگی خواهیم پرداخت. در بخش دوم با استفاده از نمودارهای توصیفی همانند نمودار دایره‌ای، هیستوگرام، نمودار میله‌ای، نمودار پراکنش و … به نمایش بصری داده‌ها می‌پردازیم.

خدمات ما برای چه کسانی مناسب است

خدمات ما برای چه کسانی مناسب نیست

فرایند سفارش تحلیل آماری

مورد اعتماد شما هستیم

آمارا آکادمی از سال 1393 شروع به فعالیت نموده است و تاکنون بیش از 900 پروژه تحلیل آماری موفق در داخل و خارج از کشور در کارنامه خود دارد. آمار آکادمی متشکل از متخصصین مجربی است که هر یک در حوزه‌های خاصی از تحلیل‌های آماری فعالیت می‌نمایند. شما میتوانید از متخصصین مربوط به حوزه خود در آمار آکادمی استفاده نمایید. علاوه بر این آمار آکادمی دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد.

انجام تحلیل آماری - روش انجام

برای انجام تحلیل آماری نیاز به بررسی عنوان، اهداف، فرضیات و نیز روش انجام تحقیق می‌باشد. متخصصین ما پس از دریافت اطلاعات خام، اطلاعات را پایش و کدبندی نموده و آزمون های مربوطه را برای آن در نظر می‌گیرند تا در گزارشی که به شما تحویل می‌گردد تمامی جزئیات برای تحلیل در نظر گرفته شده باشد. اگر نتایج آزمون نیاز به انجام تست‌ها و آزمون‌های بیشتری نیز داشته باشد از قبل با شما هماهنگی‌های لازم به عمل خواهد آمد. علاوه بر این تفسیری که به شما ارائه می‌گردد کاملا گویا و قابل فهم می‌باشد و اگر نیاز به توضیح بیشتری در مورد نتایج داشته باشید ما آن را به وسیله راه‌های ارتباطی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

سوالات متداول

در آمار آکادمی تحلیل آماری پایان نامه، مقالات علمی و پروپوزال مربوط به مقاطع ارشد و دکتری و فوق دکتری انجام می‌شود. همچنین تحلیل آماری کلیه رشته‌های زیر گروه علوم پزشکی، علوم انسانی، مدیریت، علوم پایه، مهندسی، کشاورزی، علوم اجتماعی و بسیاری دیگر از رشته‌های دانشگاهی، همگی در آمار آکادمی قابل انجام است.

خدمات آمار آکادمی به صورت مشاوره‌ای و تحلیلی می‌باشد. ما از ابتدای شروع یک طرح تحقیقاتی که با ارائه پروپوزال می‌باشد تا پایان ارائه نتایج و نتیجه گیری تحقیق در کنار شما هستیم. مشاوره در طراحی مطالعات و تحلیل هایی که مربوط به مراحل قبل از شروع مطالعه، در حین انجام و نیز پس از اتمام مطالعه می‌باشد از جلمه خدمات ما می‌باشد. این خدمات شامل مشاوره بخش‌های مختلف پروپوزال (تعیین عنوان و نوع مطالعه و تحقیق، مشخص نمودن اهداف و فرضیات و سوالات مطالعه، در نظر گرفتن متغیرهای مطالعه و ماهیت آنها، تعاریف عملی و نظری متغیرها، تعیین روش نمونه‌گیری و جمع‌آوری اطلاعات، مشخص نمودن حجم نمونه و فرمول نمونه گیری، تعیین روش‌های آماری مورد استفاده در مطالعه و مشاوره روش انجام تحقیق)، پرسشنامه (طراحی پرسشنامه و سوالات، بررسی روایی و پایایی پرسشنامه)، تحلیل آماری (مقالات علمی، پروپوزال و پایان‌نامه)، مشاوره آماری (تلفنی، what’s app، Instagram) و در نهایت پشتیبانی کامل (در حین انجام پروژه و تا 365 روز پس از ثبت سفارش) می‌باشد. 

تحلیل آماری که از اساتید دانشگاه‌ها دریافت می‌کنید از نظر خروجی نرم‌افزارهای آماری آنچنان تفاوتی با تحلیل آماری ارائه شده توسط آمار آکادمی ندارد. اما واقعا تفاوت در کجاست؟! ذکر 3 نکته در اینجا حائز اهمیت می‌باشد. اولاً دسترسی به اساتید و گرفتن وقت برای مشاوره آماری سخت می‌باشد و اکثراً اساتید آماری به دلیل مشغله فراوان، وقت کافی در اختیار اساتید دیگر رشته‌ها و یا دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای مشاوره و تحلیل آماری ندارند. دوماً در جریان روند تحلیل آماری شما خودتان باید اطلاعات را وارد نرم افزار نمایید و کدبندی و برچسب گذاری داده‌ها را انجام دهید. سوماً تحلیلی که شما از اساتید آماری دریافت می‌کنید به صورت خروجی خام نرم افزار است که جدول‌بندی، تفسیر نمودارها، تفسیر آزمون‌های آماری (که بخش اصلی هر تحلیل است) و نیز نگارش تمامی تحلیل آماری به عهده خود شماست و اساتید تنها خروجی نرم افزار را به شما می‌دهند. شما در آمار آکادمی از لحظه شروع با یک منتور و پشتیبان در ارتباط هستید و از پشتیبانی 100% در طول انجام تحلیل خود بهره‌مند هستید. علاوه بر این آمار آکادمی خدمات وارد کردن اطلاعات، کدبندی و برچسب گذاری را در نرم‌افزار برای شما فراهم نموده است.  در پایان اینکه تفسیر جداول، نمودارها و تست‌های آماری به صورت کاملا نگارش شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و دیگر هیچ دغدغه ای برای بخش نتایج تحقیق خود نخواهید داشت.

انجام خدمات تحلیلی در آمار آکادمی بدین صورت است که پس از ارسال فایلهای اولیه توسط محقق، تیم متخصص ما مدت زمان مورد نیاز برای انجام تحلیل و همچنین هزینه تحلیل را بررسی و به محقق اعلام میدارد. پس از موافقت محقق برای تایید شروع تحلیل نصف هزینه دریافت و پس از آماده شدن تحلیل، فایل اولیه به محقق ارسال میگردد. پس از مشاهده فایل اولیه و تسویه محقق فایل نهایی بهمراه فایل داده ها و نیز خروجی نرم افزار به محقق ارسال خواهد گردید. کلیه فرآیند تحلیل در آمار آکادمی به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا غیر حضوری است. تمامی اصلاحات و ویرایش های مربوط به تحلیل که توسط اساتید محترم ایراد خواهد گردید توسط تیم آمار آکادمی بصورت رایگان انجام خواهد شد.

سایت آمار آکادمی دارای نشان اینماد می‌باشد که نشان دهنده معتبر بودن کسب و کار اینترنتی است. 

100% مطمئن باشید که اطلاعات تحویلی شما چه در قرارداد و نیز فایلهای ارسالی به صورت محرمانه باقی خواهد ماند و تمامی فایلهای ارسالی توسط شما جز در تحلیل خودتان در جای دیگری استفاده نمیگردد و نامی از شما درجایی ذکر نمیگردد. در قراردادی که مابین شما و آمار آکادمی منعقد میشود ما متعهد به حفظ رازداری اطلاعات شخصی و فایلهای ارسالی از جانب شما هستیم و حق هرگونه شکایت را از جانب شما در صورت افشاء اطلاعات محفوظ میدانیم.

پس از بررسی تحلیل شما و اینکه چه آنالیزهایی برای پروژه شما باید در نظر گرفته شود و پس از عقد قرارداد 50%(پنجاه درصد) یا نصف مبلغ برای شروع کار دریافت میگردد. تسویه حساب 50% الباقی نیز قبل از تحویل فایل نهایی انجام خواهد گرفت.

مربی آنلاین شخصی است که میتوانید به صورت زنده با او تماس تصویری برقرار نمایید و از خدمات آموزشی و تحلیلی آنلاین و ارائه مشکلات و دریافت راهکارها استفاده نمایید و یا اینکه در مورد یک روش آماری خاص و نحوه انجام یا تفسیر آن اطلاعاتی را دریافت نمایید. پشتیبانی و منتورینگ به صورت مرور آفلاین Document Review یا بررسی فایلها است که شما به صورت دوره ای و در زمانهای از قبل مشخص شده با پشتیبان خود در تماس هستید و در مورد روند کار، خروجی، نحوه تفسیر و یا اصلاحات میتوانید سوالات یا ویرایش های خود را مطرح نمایید. در این روش سوالات خود را به صورت تیکت برای پشتیبان مشخص مینمایید تا پشتیبان پیگیر سوالات شما باشد و وقت تماس را مشخص نماید.

این کار قابل انجام هست ولی اصلا توصیه نمیشود. به این دلیل که در این شرایط منتور شما به صورت تلفنی صحبت میکند و بیشر وقت شما صرف مکالمه میشود و شما فقط مستمع هستید. توصیه ما این است که برای دریافت بازخورد و مشاوره با بالاترین کیفیت باید قبل از تماس از منتور بخواهید که قبل از تماس با شما کار را مرور کند(اگرچه بازخورد کتبی آن به صورت فایلی بالاتر میباشد)

سوالی دارید؟ پاسخ شما را خواهیم داد

6 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
    پرسشنامه دارم به دنبال فردی هستم که تحلیل آماری این پرسشنامه را برایم انجام دهد. لطفا در مورد چگونگی ارسال پرسشنامه، هزینه و زمان تحویل نتایج توضیح دهید ؟

    1. با سلام و احترام. درخواستتونو بهمراه شماره تون در باک اطلاعات پایین همین صفحه وارد نمایید و یا به شماره واتس اپ در بالای صفحه پیام دهید.

  2. هزینه انجام یک متاآنالیز آماری چند هست؟ هم با نتایج خام هم به با نوشتن قسمت نتایج مقاله

    1. هزینه تحلیل متا آنالیز بستگی به اهداف فرضیات مطالعه و نیز نوع آزمونی که در متا آنالیز استفاده میشود دارد. اگر پروپوزال و یا دیتاتون روداشته باشید بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست عناوین

Puzzle 10
Puzzle 30
Puzzle 20
Puzzle Day

ARE YOU IN?

40,000 subscribers already enjoy our premium stuff.

Subscribe now

RELAX. ENJOY.

keep calm
& write us

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​